Esen Ticaret

1989 yılında Susurluk’ta başlayan madeni yağ ve filtre sektöründe çözüm sunma ilkesi ile yola çıkan firmamız, bugün Susurluk’ta ve Balıkesir de Esen ticaret unvanıyla. Acar ticaret unvanıyla da Bandırmada ki sanayi sitelerinde hizmet vermekteyiz. 30 yıllık tecrübemiz süresince en kaliteli yağları ve filtreleri en iyi hizmet ve fiyatla harmanlayarak müşterilerimize sunduk. Bu sebeptendir ki Esen Ticaret müşterilerinin en doğru yağlama çözümlerine ulaşması için, her zaman güvenilir adresi olmuştur.


Çalışmalarımızda ki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtarak kaliteyi hizmet olarak sunmaktayız. Kalite olarak hiçbir zaman müşterilerin sorun yaşayacağı mal ve hizmet üretmediğimiz gibi her zaman ürünlerimizin arkasında durmaktayız. Piyasada ki rekabet ortamında ayakta durabilmek için kalitesi düşük ürünlerin kalite bakımından yüksek ürünlerle aynı eşdeğerde tutmak gibi aldatmacalar yapmayıp, rakip firmaların müşterilerine gidip karalama yapmak, işlerini baltalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmamak, firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu yazıda firmamızın etik ticari kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşarak bu paylaşımla sizlerin nasıl bir firma ile çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak amacı gütmektedir.

62

Ürün

15

Bayilik


En Çok Satılan Markalar

  • Lubex35%
  • Petrol Ofisi15%
  • Mobil30%
  • Man Filtre20%

Tarihçemiz

 • 1989Merkez Açılış

  Esen Ticaret Şirketinin ilk mağazası ve merkezi Susurluk'da 1989 Yılında Açılmıştır.
 • 20012. Şube Açılış Tarihi

  Esen Ticaret Şirketinin 2. mağazası Bandırma'da 2001 Yılında Açılmıştır. www.acarticaretbandirma.com
 • 20143. Şube Açılış Tarihi

  Esen Ticaret Şirketinin 3. mağazası Balıkesir'de 2014 Yılında Açılmıştır.